сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 59
Во живо

Трибина на ВМРО-ДПМНЕ: Гоце е Македонија

home Познати

Оваа лузна вечно ќе го потсетува на кобниот ден- Познатиот пејач објави фотографија со Дарко Лазиќ и ги загрижи фановите (ФОТО)

Оваа лузна вечно ќе го потсетува на кобниот ден- Познатиот пејач објави фотографија со Дарко Лазиќ и ги загрижи фановите (ФОТО)

Веќе подолго време пејачот Дарко Лазиќ престојува во бања каде се опоравува од тешката сообраќајна несреќа која ја преживеа во октомври.

Откако пејачот беше пуштен од болница и замина на бања често може да се забележи во друштво на своите блиски пријатели од музичката естрада.

И откако претходно го посети Тања Савиќ сега на ред е Љуба Перучиќ кој објави фотографија со пејачот.

Но, она што фановите веднаш го забележаа е лузната на неговото колено која потсетува на кобниот ден, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Brat je postao maneken! ???❤ . #brat #maneken #positivevibes #friends #singers #balkan #samojako

A post shared by Ljuba Perucica (@ljubaperucica) on