понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 18
home Познати

Оваа храна е задолжена за сестрите Родиќ да изгледаат совршено: Тоа што го имаа во чиниите го имаат сите жени дома, едноставно е! (ФОТО)

Оваа храна е задолжена за сестрите Родиќ да изгледаат совршено: Тоа што го имаа во чиниите го имаат сите жени дома, едноставно е! (ФОТО)

Сестрите Родиќ веќе со месеци се во центарот на вниманието во регионот, а особено откако и втората сестра веќе го очекува своето прво бебе со синот на пејачката Гоца Божиновска.

Денес тие за да се најдат повторно во центарот на вниманието беше заслужна сестрата Наташа која објави што прави заедно со бремената сестра Бојана.

Имено Наташа објави видео од атмосферата во еден ресторан каде беше на ручек заедно со својата сестра Бојана родиќ, а покрај снимката таа напиша:

-Јас и трудницата, време е за ручек.

Инаку таа покажа дека во чиниите има зелка, по што многумина фанови се запрашаа дали овој начин на исхрана е задолжен за нивниот совршен изглед.

ЕУРО 2020

Македонија