петок, 30. септември 2022. Вести денес: 168
home Познати

Оваа глетка е рај за очи: Анастасија Ражњатовиќ во ново провокативно издание, овие фотографии се најжешки до сега! (ФОТО)

Оваа глетка е рај за очи: Анастасија Ражњатовиќ во ново провокативно издание, овие фотографии се најжешки до сега! (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ ужива на Малдивите, каде што решила на неколку дена да се одмори на оваа егзотична дестинација.

На својот Инстаграм профил со своите фанови ја споделува атмосверата од на море, а сега повторно своите следбеници ги воодушеви со нова објава.

Имено, Анастасија Објави две нови фотографии во бикини, а морето и позадината речиси и никој да не ја погледнал, затоа што нејзината совршена фигура го измами погледот на сите.

„Какво море, тебе човек може да те гледа цел ден“, „Колку си згодна“, „Каква мачка“, „Девојко, никогаш не го соблекувај тоа црно бикини“, „Оваа глетка е рај за очи“ , се дел од коментарите на нејзините фанови.

Анастасија веќе и претходно има објавувано видео снимки и фотографии од атрактивната дестинација, каде што моменталните температури се околу 30 степени, а нејзините следбеници со нетрпение чекаат нејзини нови објави.

Најнови вести

Коронавирус