петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 6
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Оваа фотографија не смеете да ја погледнете пред вашата сопруга или девојка: Карлеуша топлес во карантин се пофали што изгуби Душко

Оваа фотографија не смеете да ја погледнете пред вашата сопруга или девојка: Карлеуша топлес во карантин се пофали што изгуби Душко

Популарната пејачка Јелена Карлеуша очигледно убаво се забавува за време на карантинот во кој е заедно со своите ќерки.

Откако претходно им купи детско тромболино, а себе се почести со солариум, овој пат повторно реши да биде во центарот на вниманието на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Spring🌸🌺💐🌷🌸🌹🌺🌸 In @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Овој пат таа буквално топлес позираше пред огледало во својата спална соба прекривајќи големите гради со својата рака.

 

View this post on Instagram

 

Junk in the trunk 👖

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фановите веднаш започнаа лавина коментари, а некои од нив освен што гледаа само во нејзините гради, успеаја да забележат и дека пејачката својата линија ја донела до совршенство.

Најнови вести

Коронавирус