недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 44
home Познати

Оваа фотографија изненади многумина: Лепа Брена на вечера со поранешната жена на сопругот

Оваа фотографија изненади многумина: Лепа Брена на вечера со поранешната жена на сопругот

Лепа Брена заедно со својот сопруг Боба Живојиновиќ овие денови е на одмор во Мадрид.

Пејачката на својот Инстаграм профил се пофали дека е на ручек со поранешната сопруга на нејзиниот сопруг и предизвика лавина коментари.

Имено Брена и Боба биле на вечера заедно со поранешната сопруга на Боба, Зорица како и нејзиниот сегашен сопруг.

-Ние семејно, напиша Брена на својот Инстаграм профил.

Фановите ја пофалија Брена дека не ја симнува насмевката од лице што е позитивен гест за неа додека седи до поранешната сопруга на нејзиниот сегашен сопруг.

Коронавирус