сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 32
home Познати

Оваа есен овој фустан најмногу ќе се носи- кога жените ќе ја видат оваа комбинација на кралицата веднаш ќе се упатат на шопинг (ФОТО)

Оваа есен овој фустан најмногу ќе се носи- кога жените ќе ја видат оваа комбинација на кралицата веднаш ќе се упатат на шопинг (ФОТО)

Четириесет и осум годишната шпанска кралица Летиција, учествуваше на состанокот на организацијата „ББВА микрофинансирање“ во Мадрид, каде се дискутираше за позицијата на жените во Јужна Америка поради последиците од пандемијата на коронарниот вирус.

По повод овој важен состанок, убавата кралица напрви неверојатен моден избор, појавувајќи се во впечатлив кариран фустан, кој според модните експерти ќе биде вистински хит оваа есен.

Погледнете во продолжение како изгледаше таа:

Коронавирус