четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 144
home Познати

Ова ВИДЕО +18 ќе го враќате одново и одново: Секси моделот позираше топлес, но бранот си го направи своето

Ова ВИДЕО +18 ќе го враќате одново и одново: Секси моделот позираше топлес, но бранот си го направи своето

Американскиот секси топ-модел Кејт Аптон паднала од карпа во морето додека се фотографирала „топлес“ на островот Аруба за списанието „Спортс Илустрејтед“.

Во видеото таа е качена на карпа, во златни гаќички за капење и без градник на себе…

Фотосесијата не траела долго. Додека Кејт била потпрена на реквизит за седење, еден соработник се приближил да и каже нешто, и токму тогаш еден бран ја поклопил и ја турнал во водата. Помошникот се обидел да ја фати, но не успеал.

За среќа, карпата не била висока, а и морето не било длабоко, па манекенката не е сериозно повредена.

Коронавирус