сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 23
home Познати

Ова веќе не е фотошоп: Дара Бубамара се соочува со голем проблем, нејзините брутално џиновски гради не ги собира во нејзината блуза

Ова веќе не е фотошоп: Дара Бубамара се соочува со голем проблем, нејзините брутално џиновски гради не ги собира во нејзината блуза

Четириесет и три годишната српска пејачка Дара Бубамара често знае да биде провокативна во јавноста, но и во последно време на тапет поради користењето на фотошопот, а неодамна поради ова заврши и во британски медиуми.

Овој пат пејачката нема сомнеж дека поседува џиновски атрибути на своето тело.

Станува збор за нејзините гради кои овој пат навистина не ги собра во нејзината блуза, а ова е доказ дека таа во оваа објава на Инстаграм навистина не користи фотошоп.

 

View this post on Instagram

 

✨✨✨. Foto @dorotejatipsin @zoransekicki @modesaloonsibyivana

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус