вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 46
home Познати

„Ова треба да го наплаќаш“: Цел свет се мајтапи со Бритни Спирс која сподели фотографија од прстите на нозете и стана вирален хит (ФОТО)

„Ова треба да го наплаќаш“: Цел свет се мајтапи со Бритни Спирс која сподели фотографија од прстите на нозете и стана вирален хит (ФОТО)

Славната пејачка Бритни Спирс овие денови е вистински хит низ целиот свет откако сподели најобична фотографија на која позира со нејзините нозе.

За време нејзиниот одмор пејачката сподели секојдневна фотографија каде во кадар се гледаа нејзините нозе и чисто бистрата вода со дивата плажа.

Сепак нејзините фанови на Инстаграм нејзините прсти на нозете ги видоа како тема за дискусија па три илјади луѓе започнаа да се шегуваат со пејачката.

 

View this post on Instagram

 

I’m calling your name Turks …. take me back !!!!!! ?

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

„Сите што сакаат фетиш на нозете ќе го обожуваат ова!“, напиша познатиот блогер Перез Хилтон.

„Ова требаше да го наплаќаш“, се пофали друг фан.

 

View this post on Instagram

 

Throwing it back to last week ☘️☘️☘️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Коронавирус