четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 82
home Познати

Ова слатко девојче денес е една од најубавите жени во светот: Ќе погодите ли која е? (ФОТО)

Ова слатко девојче денес е една од најубавите жени во светот: Ќе погодите ли која е? (ФОТО)

Ова слатко девојче денес е меѓу најубавите жени во светот. Ќе погодите ли која е?

Се работи за познатата холивудска актерка Џулија Робертс, една од најубавите жени во Холивуд. Така барем тврди познатиот магазин “People”, кој секоја година објавува листа на најубави жени и најубави мажи во светот.

It takes a Village. ⭐️ #luckyme. #thoughtweweremakingseriousfaces

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Титулата списанието и ја додели минатата година, а Џулија на тоа рече дека е премногу поласкана.

Денеска, нa 50-годишна возраст, Џулија Робертс изгледа одлично.

Hello☀️

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

??? @theresetsocial

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Најнови вести