сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 22
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Ова од неа не го очекувавме: Кејт Мидлтон со висок шлиц ги покажа совршените нозе (ФОТО)

Ова од неа не го очекувавме: Кејт Мидлтон со висок шлиц ги покажа совршените нозе (ФОТО)

Кејт Мидлтон на изложба по повод 75-годишнината на Денот Д се појави во фустан со точки кој е совршен избор за пролет.

Меѓутоа, она што Кејт сигурно не го очекуваше е силниот ветер, кој цело време ѝ го креваше шлицот и ѝ ги покажуваше нозете.

Коронавирус