понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 165
home Познати

Ова никој не го очекуваше: Пред очите на Ана Бекута, нејзиниот партнер ја фати за гради 40 години помладата водителка (ФОТО)

Ова никој не го очекуваше: Пред очите на Ана Бекута, нејзиниот партнер ја фати за гради 40 години помладата водителка (ФОТО)

Партнерот на Ана Бекута, Милутин Мркоњиќ – Мрка направи нешто што сите ги остави во шок. Имено, политичарот ја фати под рака 40 години помладата водителка Сања Кужет и тоа под гради, додека Ана Бекута пееше до нив.

На Ана оваа ситуација и беше симпатична, па со насмевка ја прифати шегата и го прегрна својот партнер.

Откако кратко танцуваше со Сања, Мрка веднаш се врати кај Ана во емисијата „Ѕвезде Гранд Специјал“, а еве како изгледаше сето тоа:

Најнови вести

Локални избори 2021