петок, 10. јули 2020. Вести денес: 12
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Ова никој не го очекуваше: Цеца без грам шминка во преполн ресторан (ФОТО)

Ова никој не го очекуваше: Цеца без грам шминка во преполн ресторан (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најпопуларните пејачки, а во нејзината богата музичка кариера се` се знае.

Цеца моментално се одмара и ги полни батериите на Кипар со своето семејство, а драгоцените моменти со најмилите одлучи да ги сподели со фановите.

Таа ја собра екипата во еден ресторан, каде уживаа во храна и пијалок, а кога објави слика на Инстаграм фановите веднаш забележаа дека е без воопшто шминка.

Парламентарни избори 2020