сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 43
home Познати

Ова никој не го очекуваше: Цеца без грам шминка во преполн ресторан (ФОТО)

Ова никој не го очекуваше: Цеца без грам шминка во преполн ресторан (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најпопуларните пејачки, а во нејзината богата музичка кариера се` се знае.

Цеца моментално се одмара и ги полни батериите на Кипар со своето семејство, а драгоцените моменти со најмилите одлучи да ги сподели со фановите.

Таа ја собра екипата во еден ресторан, каде уживаа во храна и пијалок, а кога објави слика на Инстаграм фановите веднаш забележаа дека е без воопшто шминка.