среда, 12. август 2020. Вести денес: 172
home Познати

Ова нејзино издание е многу жешко: Згодната актерка во мрежасто бикини (ФОТО)

Ова нејзино издание е многу жешко: Згодната актерка во мрежасто бикини (ФОТО)

Актерката го покажала своето извајано тело позирајќи во проѕирно бикини покрај базенот.

За актерката Хали Бери (53) годините се само број и таа со својот изглед навистина им пркоси.

Актерката објавила фотографија на која се гледа како одмара покрај базен со шешир на главата и во црно, мрежесто бикини.

 

View this post on Instagram

 

You have to break from the grind, clear your mind, and enjoy some me time. ☀️ #HumpDay

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Коронавирус