четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 133
home Познати

Ова не се јаде секој ден- Лепа Брена се пофали што готви во домот, па предизвика лавина коментари поради специјалитетот (ФОТО)

Ова не се јаде секој ден- Лепа Брена се пофали што готви во домот, па предизвика лавина коментари поради специјалитетот (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена овие денови во изолација ги поминува заедно со своето семејство во својот дом во Белград.

таа очигледно со готвењето во домот се одмара максимално овој период и ги полни батериите за идните планови по коронавирусот.

Таа на својот Инстаграм профил сподели со фановите што вкусно и несекојдневно подготвува.

Имено пејачката снимаше што се наоѓа на нејзината трпеза, а со тоа буквално ги остави многумина без зборови.

Станува збор за морските ракчиња од видот јастог.

Инаку фановите веднаш започнаа да и коментираат на пејачката дека сакаат да се на нејзината трпеза во тие моменти.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија