сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 64
home Познати

Ова не го може секој: Јелена Карлеуша во досега невидено издание – сите коментираат само едно

Ова не го може секој: Јелена Карлеуша во досега невидено издание – сите коментираат само едно

Фустанот на Јелена Карлеуша е доказ дека нејзиниот стил не чини многу и дека не е важно кое парче го носите, туку како. На многумина нејзиното најново издание стана инспирација за летото.

Пејачката Јелена Карлеуша пред неколку дена се појави на еден настап во Белград и благодарение на нејзината појави и изглед – блицевите на сите фотоапарати и погледи на присутните беа вперени во неа.

Таа уште една ја покажа својата маестрална способност за комбинирање на парчињата облека и воодушеви со изборот. Јелена на себе носеше мини фустан во светло зелена боја, кој ги откри нејзините нозе, рамена и деколте и кој изгледаше како создаден за неа. Без многу мака пејачката ова парче облека го искомобинира со чанта во истата боја, која е апсолутен тренд ова лето.

Многумина со задоволство би ѕирнале во плакарот на Јелена, бидејќи е јасно дека таа поседува луксузни парчиња, меѓутоа по оваа објава на социјалните мрежи се коментира само целаната на фустанот, која ги изненади сите следбеници на пејачката.

Имено, пејачката носеше фустан чија цена е само 20 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)