сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 87
home Познати

Ова не е Ријана: Нејзината мала двојничка ја остави пејачката без зборови (ФОТО)

Ова не е Ријана: Нејзината мала двојничка ја остави пејачката без зборови (ФОТО)

Ријана остана без зборови кога здогледа фотографија од мало девојче кое екстремно многу наликува на неа.

Славната пејачка ја сподели фотографијата од слаткaта Ала на Instagram и напиша: „За малку ќе го испуштев телефонот. Како?“

Сличноста помеѓу нив привлече огромно внимание и многумина започнаа да пројавуваат интерес за девојчето.

Тајра Бенкс се обиде да ја идентификува со цел да ѝ помогне да стане модел.

Коронавирус