сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 49
home Познати

Ова мало девојче денес е најжешка пејачка која неодамна стави силикони- од погледот во деколтето ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Ова мало девојче денес е најжешка пејачка која неодамна стави силикони- од погледот во деколтето ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Познатата пејачка Теодора Џехеровиќ која се прослави во реалното шоу „Задруга“ стана популарна пејачка за само неколку месеци низ целиот регион.

Младата пејачка неодамна направи и корекција на своето тело, ставајќи силикони на своите гради.

 

View this post on Instagram

 

? @nobasiccouple ? @nobakoshop ? @adrianakadar ??‍♀️ @kokonadogradnjakose & @boskovicm1 ? @caesarspaclub

A post shared by ??????? ???????? (@teodoradzehverovic) on

 

View this post on Instagram

 

? MUA @adrianakadar Hairstyle @boskovicm1

A post shared by ??????? ???????? (@teodoradzehverovic) on

По ова таа плени со своето сексапилно тело и изглед, а на фотографијата од своето детство таа изгледа потполно непрепознатлива.

 

View this post on Instagram

 

styling @nobakoshop make up @adrianakadar haircolor @mrhairaleksarabrenovic hairstyle @boskovicm1

A post shared by ??????? ???????? (@teodoradzehverovic) on

 

View this post on Instagram

 

Crop top ✨ @nobakoshop MUA @adrianakadar Hair by @boskovicm1

A post shared by ??????? ???????? (@teodoradzehverovic) on

Коронавирус