недела, 19. септември 2021. Вести денес: 26
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

Ова е прослава на векот: Се смирија Анабела и Луна Џогани, прославија со шампањ, а сите се прашуваа кое е ова ново момче (ФОТО)

Ова е прослава на векот: Се смирија Анабела и Луна Џогани, прославија со шампањ, а сите се прашуваа кое е ова ново момче (ФОТО)

Српската пејачка Анабела Атијас и нејзината ќерка, младата пејачка Луна Џогани неодамна се смирија, а сега двете го објавија тоа преку видео.

Имено тие преку видео на Инстаграм на фановите им покажале дека се на иста локација и тоа на отворање на салон за убавина.

Свршеникот на Луна, Марко Миљковиќ не бил на прославата, но сите се прашуваат како тој реагирал на смирувањето на мајката и ќерката.

Сепак доказ дека тие ги живеат старите денови е добрата забава и полните чаши шампањ со кој наздравуваат, а друштво им прави и пејачот Саво Перовиќ.

Најнови вести

Коронавирус