четврток, 5. август 2021. Вести денес: 56
home Познати

Ова е најинтимната тајна на Весна Змијанац: Еве кога го имала првиот с*кс и што правела со професорот по математика! (ФОТО)

Ова е најинтимната тајна на Весна Змијанац: Еве кога го имала првиот с*кс и што правела со професорот по математика! (ФОТО)

Фолк ѕвездата која се прослави во времето на Југославија Весна Змијанац како тинејџерка се забавувала со својот наставник по математика, пренесуваат српските медиуми.

Имено пејачката овие денови е во центарот на вниманието откако медиумите открија дека таа имала романса која траела кратко со наставникот по математика, а раскинале по третиот интимен однос.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesna Zmijanac Official (@vesnazmijanacofficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesna Zmijanac Official (@vesnazmijanacofficial) on

Медиумите пишуваат дека Весна ја загубила невиноста на свои 15 години токму со професорот по математика.

 

View this post on Instagram

 

????

A post shared by Vesna Zmijanac Official (@vesnazmijanacofficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesna Zmijanac Official (@vesnazmijanacofficial) on

Коронавирус