среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 103
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Ова е луксузниот стан синот на Брена во кој живее сам- особено ќе му завидувате од еден детаљ што често го прави во станот (ФОТО)

Ова е луксузниот стан синот на Брена во кој живее сам- особено ќе му завидувате од еден детаљ што често го прави во станот (ФОТО)

Младиот пејач Стефан Живојиновиќ ги отвори вратите од својот стан за српскиот портал „Блиц“.

Станува збор за стан идеален за дружење со пријателите кој поседува голема дневна соба, спална соба, тераса, кујна и тоалет.

Тој вели дека се самиот уредувал во станот и дека многу сака да готви во своето слободно време.

На терасата тој откри дека често се случува да се соберат со пријателите и да прават скара и забави.

Во интервјуто за „Блиц“ додава дека не му било тешко да се одвои од семејниот дом и дека за тоа се подготвувал со години наназад.

ФОТО: Оливер Буниќ/РАС Србија

Најнови вести

Коронавирус