четврток, 15. септември 2022. Вести денес: 106
home Познати

Ова е ќерката на Неда Украден: Денеска слави роденден, има три деца, а полни 41 година! (ФОТО)

Ова е ќерката на Неда Украден: Денеска слави роденден, има три деца, а полни 41 година! (ФОТО)

Неда Украден е многу често активна на социјалните мрежи, а истото го направи и денеска.

Таа преку фотографија на својот Инстаграм профил и го честиташе роденденот на својата ќерка Јелена.

„Денеска ни е убав ден, на мојата Јеца и е роденден. Мила моја, ангел мој, да си ми жива и здрава и среќна уште долго со своите деца и маж и никогаш да не престанеш да се веселиш во животот. Те сака твојата мајка Неда“, напиша пејачката покрај фотографијата на која двете наздравувааат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden)

Таа инаку денеска полни 41 година и се заблагодари за честитката од својата мајка.

„Ти благодарам, најсакана моја мајко“, напиша Јелена.

Таа е ќерка на Неда и покојниот нејзин сопруг Милан Билниј кој почина во 2013 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Bilbija Minovic (@bilba80)

Коронавирус