вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 28
home Познати

ФОТО: Ова е ќерката на Изет Фазлиновиќ, има работно место за кое сонуваат многу жени

ФОТО: Ова е ќерката на Изет Фазлиновиќ, има работно место за кое сонуваат многу жени

Една од најпознтите ТВ серии на Балканот изминативе години беше серијата „Луд, збунет, нормален“ во која актерот Мустафа Надаревиќ одлично ја одигра улогата на најстариот член на семејството, дедото Изет.

Тој има преубава наследничка, неговата ќерка Нана, која сепак не тргнала по неговите стапки кога е во прашање кариерата.

Младата Нана работи како ПР менаџер за балканскиот регион за една од најпознатите компании за шминки во светот, MAC, работно место кое би го посакале многу жени.

 

Коронавирус