сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 11
home Познати

Ова е фотографијата со најмногу лајкови во 2018 година

Ова е фотографијата со најмногу лајкови во 2018 година

Ова е фотографијата која има најмногу лајкови во 2018- та година, а и не изненадува тој факт бидејќи истата е на Кајли Џенер, сестрата на Кардашијан, направена веднаш по породувањето.

Фотографијата од бебето на ријалити ѕвездата е на врвот оваа година со над 18 милиони лајкови.