сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Ова е една од најголемите тајни на Марија Шерифовиќ

Ова е една од најголемите тајни на Марија Шерифовиќ

Животната желба на пејачката Марија Шерифовиќ е да стане мајка.

Таа поради тоа три пати до сега била на вештачко оплодување во Белград и во Лос Анџелес. За жал, пејачката не можела да забремени и од тоа премногу се разочарала и моментално целосно се посвети на музиката.

Неодамна таа изјави дека сака да роди машко дете.

Коронавирус