петок, 3. декември 2021. Вести денес: 136
home Познати

Ова долго не сме го виделе од неа: Цеца за 8-ми март си исполни голема желба и замина од Србија (ФОТО)

Ова долго не сме го виделе од неа: Цеца за 8-ми март си исполни голема желба и замина од Србија (ФОТО)

Најголемата балканска музичка ѕвезда Цеца повеќе од 30 години настапува секаде ширум светот и иако ги има посетено речиси сите места на планетата земја, ретко кога има време и прилика за себе.

Цеца за 8-ми март реши да се почести самата себе си и замина за Италија, поточно Рим од каде ги поздрави своите следбеници на социјалните мрежи со фотографија.

-Обожавам кога сум туриста, напиша Цеца под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Obožavam kada sam turista! ? ??

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Фановите веднаш ја „нападнаа“ со илјадници коментари на сметка на нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

Novčić za sreću je bačen…?

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Коронавирус