среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 137
Во живо

ВО ЖИВО: 31 година ВМРО-ДПМНЕ „Македонија за сите луѓе“

home Познати

Ова долго не сме го виделе: Цеца во минијатурно бикини се сончаше покрај базен, а кога се сврти го покажа задникот во танга (ФОТО)

Ова долго не сме го виделе: Цеца во минијатурно бикини се сончаше покрај базен, а кога се сврти го покажа задникот во танга (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ одлучи карантинот и убавото сончево време да го помине во Нови Сад и тоа покрај базен.

Таа во друштво на својата ќерка Анастасија се соблече во минијатурно бикини.

Пејачката преку Инстаграм сподели со фановите како ужива покрај базенот, а потоа дел од присутните сподели фотографија од Анастасија и Цеца како се сончаат на лежалките.

Она што веднаш на фановите им падна во очи е совршениот задник на пејачката кој буквално е вреден милион долари.

Совршениот изглед на пејачката е доказ дека таа е во топ форма иако е во самоизолација во последните два месеци.

ЕУРО 2020

Македонија