петок, 30. јули 2021. Вести денес: 154
home Познати

Откриено: Со оваа постапка Меган го налути цело кралско семејство

Откриено: Со оваа постапка Меган го налути цело кралско семејство

Новата книга за животот на членовите на британското кралско семејство наведува дека Меган Маркл го посрамотила принцот Хари пред цело семејство и тоа на венчавката на принцезата Јуџин.

Меган Маркл го довела принцот Хари во многу непријатна ситуација и го посрамила кога била во тек венчавката на принцезата Јуџин, па пред сите открила дека е бремана и така предизвикала бес кај невестата и нејзината мајка Сара, пишува во новата книга за животот на членовите од кралското семејство.

„Меган избрзала, одлучувајќи дека тоа е идеалниот момент да им каже на сите дека со Хари го чекаат нивното прво дете.

Тоа беше голема грешка, би била и доколку не била во тек венчавка на член од кралското семејство. Го украле цело внимание од невестата Јуџин.

Таа била бесна, баш како и нејзината мајка Сара“ – тврди авторската двојка и додава дека Хари поради тоа бил засрамен.

Коронавирус