четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 33
home Познати

Откако Врањеш сочно ја опиша с*кс аферата со Карлеуша, Душко веќе ја заборави- по оваа фотографија на пејачката нема да и е сеедно (ФОТО)

Откако Врањеш сочно ја опиша с*кс аферата со Карлеуша, Душко веќе ја заборави- по оваа фотографија на пејачката нема да и е сеедно (ФОТО)

Сопругот на Јелена Карлеуша- Душко Тошиќ ретко споделува на социјалните мрежи како го поминува своето слободно време, но кога веќе тоа ќе го направи има добра причина за тоа.

Овој пат популарниот фудбалер откри каков е ноќниот живот во Шангај каде игра фудбал веќе со години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic)

-Поздрав од Кина, кратко напиша Душко што предизвика лавина на коментари, особено поради тоа што фудбалерот е излезен во ноќен клуб и не е сам, па сите се прашуваа кој го фотографира него?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic)

Дел од фановите пишуваат и дека него веќе не го интересира пејачката особено по интервјуто на Огнен Брањеш пред неколку денови во кои сочно го опиша секс скандалот кој го имаше со сопругата на Тошиќ лани во јануари.

Коронавирус