недела, 23. јануари 2022. Вести денес: 46
home Познати

Откако славната пејачка му го покажа меѓуножјето на тенисерот, сега следува ново продолжение и видео од нивниот занес на јахта

Откако славната пејачка му го покажа меѓуножјето на тенисерот, сега следува ново продолжение и видео од нивниот занес на јахта

Бугарскиот тенисер Григор Димитров и познатата пејачка Никол Шерцингер пред неколку дена ги наполнија насловните страници на сите светски медиуми.

Откако половина свет ги види нивните сочни фотографии од јахта покрај француската ривиера сега се појави и видео снимка.

Пејачката и тенисерот инаку се најдоа во центарот на вниманието откако таа туширајќи се со вода му ги покажа градите и меѓуножјето среде јахта на Сен Тропе.

Најнови вести

Коронавирус