недела, 5. јули 2020. Вести денес: 118
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Откако си ги зголеми градите си ги нарече „млекарки“- Луна Џогани пред милиони гледачи откри со што располага кога ќе се соблече (ФОТО)

Откако си ги зголеми градите си ги нарече „млекарки“- Луна Џогани пред милиони гледачи откри со што располага кога ќе се соблече (ФОТО)

Ќерката на Анабела Атијас која исто така ја започна својата музичка кариера никако да престане да провоцира и тоа пред малите екрани.

Победничката на реалното шоу „Задруга“ повторно во истото шоу пред милионскиот аудиториум ги покажа силиконските гради.

Имено таа додека се пресоблекувала во гардероберот ги покажа огромните голи силикони, а по овој шок следувал уште еден поголем, пишуваат српските медиуми.

Луна започнала да си ги мириса пазувите со што предизвикала големо внимание во јавноста со самото тоа што таа се однесува како да нема камери пред неа.

Претходно таа во јавноста беше мета на критика откако грицкаше нокти на нозете на нејзиното поранешно момче Слоба и ги соблекуваше гаќичките и го бришеше задникот со нив среде камерите.

Инаку таа по победата во „Задруга“ ги зголеми градите и за нив изјави дека се нејзини „млекарки“ и дека повеќе нема потреба да гледа во други женски гради.

 

Парламентарни избори 2020