понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 64
home Познати

Откако Северина го одследи Игор од Инстаграм се пушти во акција – го заследи најсексапилниот српски актер, еве како и возврати тој

Откако Северина го одследи Игор од Инстаграм се пушти во акција – го заследи најсексапилниот српски актер, еве како и возврати тој

Поп ѕвездата Северина до скоро не следеше буквално никој на својот Инстаграм профил, откако го одследила својот поранешен сопруг Игор Којиќ.

Сепак, таа по долгата пауза започна да заследува луѓе, а меѓу нив има и еден интересен лик.

Станува збор за српскиот актер Милош Биковиќ кој исто така ја следи пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Северина на Инстаграм инаку ја следат 1,3 милиони луѓе, додека српскиот актер го следат 1,9 милиони луѓе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

Северина инаку ги заследи и долгогодишните колеги Петар Грашо, како и актерите Горан Богдан и Христина Поповиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Најнови вести

Коронавирус