недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Откако се врати Тошиќ време е за убави вести од домот на Карлеуша: Пејачката со среќни новости, сите им честитаат на родителите (ФОТО)

Откако се врати Тошиќ време е за убави вести од домот на Карлеуша: Пејачката со среќни новости, сите им честитаат на родителите (ФОТО)

Популарната пејачка Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели среќни вести поврзани со своето семејство.

Веќе сите знаат дека ќерките на Карлеуша се многу талентирани и успешни девојчиња за својата возраст, а често ги споделува и нивните успеси со фановите.

Вчера една од нејзините две ќерки успешно го заврши училиштето и зема сведителство, а пејачката веднаш се пофали со нејзиниот успех на социјалните мрежи.

Имено помладата ќерка Ника Тошиќ ја заврши годината, а Карлеуша и порача дека по ова следува и подарок за неа.

Инаку за овој успех на ќерката прославува и нејзиниот татко Душко Тошиќ кој неодамна се врати од Кина.

 

Коронавирус