сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 47
home Познати

Откако се тетовираше, Инди сега позираше топлес за да ја покаже тетоважата со силно значење (фото)

Откако се тетовираше, Инди сега позираше топлес за да ја покаже тетоважата со силно значење (фото)

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди деновиве се пофали од студиото за тетовирање дека прави нова тетоважа, а сега покажа како изгледа новиот детаљ на нејзиното тело.

Познато е дека таа успеа да ослаби скоро 30 килограми со операцијата за намалување на желудникот, па сега гордо го покажува своето тело, задоволна од постигнатите резултати.

Сепак, Инди сега отиде чекор подалеку, па позираше топлес!

Носи само мрежести чорапи, а во преден план е новата тетоважа на десната страна.

„Тетоважите треба да имаат силни животни значења, така оживеа моето, толку неочекувано, убаво за око и уште поубаво за душата, исто како него, мојот Бог на љубовта“, објасни пејачката, а зборовите врежани на нејзиното тело се „Mi amor“.

ЕУРО 2020

Македонија