недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 59
home Познати

Откако се разведе од Дарко Лазиќ стана опасно безобразна- доказ се фотографиите од луксузниот одмор во Дубаи (ФОТО)

Откако се разведе од Дарко Лазиќ стана опасно безобразна- доказ се фотографиите од луксузниот одмор во Дубаи (ФОТО)

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, Ана Севиќ откако се разведе од пејачот речиси секојдневно е во центарот на вниманието, а медиумите нема ден да не откријат некој нов детаљ од нејзиниот приватен живот.

Овој пат таа отпатува на луксузен одмор во Дубаи заедно со својата ќерка од каде секојдневно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.

???

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

Имено Ана на својот профил објави неколку фотографии во низа каде е облечена само во бикини истакнувајќи ги градите и секси тело, погледнете.

Girls time ❤D ????

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

Tooo heavy ????

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on