сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 46
home Познати

Откако се разведе е како пуштена од синџир: Фанови ја нападнаа српската пејачка откако ги крена нозете, таа двојно удри по нив! (ФОТО)

Откако се разведе е како пуштена од синџир: Фанови ја нападнаа српската пејачка откако ги крена нозете, таа двојно удри по нив! (ФОТО)

Српската пејачка Славица Чуктераш од голманот Владимир Абрамов се разведе неодамна, а од тогаш не престанува да добива неумесни коментари на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Vece je za…?

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Имено, многумина мислат дека Славица е „како пуштена од ланец“ откако е слободна, а таа одлучила на тие лоши коментари да им одговори на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Mostar,hvala puno❤️❤️❤️uzivala sam sa Vama veceras?Voli Vas i ljubi Vasa S❤️??

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Еден корисник отишол толку далеку што на пејачката ѝ напишал дека служи само за секс, а таа вратила:

„Мрш сите што дрвите дека мајките треба да се изгубат себеси и животот, сите сте тешки психопати. Сега блокирај се сам“.

Најнови вести

Коронавирус