четврток, 5. август 2021. Вести денес: 153
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Познати

ОТКАКО СЕ РАЗВЕДЕ, ДОСТА СЕ ОПУШТИ: Славица Чуктераш „згрми“ со крупен кадар од нејзиниот исунчан за*ник (ФОТО)

ОТКАКО СЕ РАЗВЕДЕ, ДОСТА СЕ ОПУШТИ: Славица Чуктераш „згрми“ со крупен кадар од нејзиниот исунчан за*ник (ФОТО)

Поранешната ѕвезда на Гранд, Славица Чуктераш (36) после разводот доста се опушти, затоа што јавноста до тогаш ретко на социјалните мрежи можеше да види било какви нејзини, а не пак провокативни фотографии.


Меѓутоа на голема радост на оние кои што ја следат на Инстаграм, Чуктераш во последно време доста е активна и започна често да објавува провокативни фотографии.

Имено, пејачката најпрвин објави фотографии во костимза капење на кои и се гледа лицето и целото тело, а потоа „згрми“ со крупни кадри од нејзиниот задник.

-За ова лето не помага ниту заштитниот фактор, напиша Чуктераш во описот на фотографијата.

Во продолжениее погледнетеги провокативните фотографии на атрактивната пејачка:

Коронавирус