среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 74
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

Откако се појавија гласините дека се разведува се соблече по гаќички- Северина ги покажа нозете од милион долари (ФОТО)

Откако се појавија гласините дека се разведува се соблече по гаќички- Северина ги покажа нозете од милион долари (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина по гласините дека се разведува се одлучи да ги изненади фановите и да ги увери дека со неа се е во ред.

Откако прво објави дека подготвува нов албум, пејачката објави и дека подготвува нова песна која ќе ја објави во понеделник.

По тој повод пејачката на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии на која е само по гаќички.

Фотографиите се од најновиот спот на пејачката и тие се доказ дека таа на свои 46 години изгледа како жена од милион долари.