недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Откако се пофали дека користи „таблети“ од непозната супстанца- Ана Николиќ ги крена нозете, па се соблече топлес и откри колку е ослабена

Откако се пофали дека користи „таблети“ од непозната супстанца- Ана Николиќ ги крена нозете, па се соблече топлес и откри колку е ослабена

Откако прв пат во јавноста откри како се чувствува по тешкиот развод со раперот Раста, пејачка Ана Николиќ се справи со уште поголем проблем, а тоа е вишокот на килограми.

Таа неодамна прозбори за тоа дека успеала да симне 15 килограми со помош на некакви си „таблети“ за кои не откри со што супстанци се.

Откако вети и дека наскоро со истите таблети се очекува да ослаби уште 15 килограми се фотографираше покрај базен и покажа каква вистинска жешка мачка.

Позирајќи во црно бикини и кревајќи ги нозете на лежалка покрај базенот се охрабри да им покаже на фановите дека и таа го враќа животот во нормална линија.

Додека на втората фотографија Ана позираше без горниот дел од бикинито потопена во базен, судејќи по црното парче облека поставено до базенот, погледнете.

Коронавирус