среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 148
home Познати

Откако облече фустан без градник и ги остави сите без сон- Анастасија за да му врати на момчето кое ја исфрли од кола, не носеше ниту гаќички

Откако облече фустан без градник и ги остави сите без сон- Анастасија за да му врати на момчето кое ја исфрли од кола, не носеше ниту гаќички

Анастасија Ражнатовиќ веќе неколку дена е во Дубаи од каде постојано објавува фотографии на својот Инстаграм профил.

Вчера ќерката на Цеца буквално ги остави мажите без сон откако сподели фотографија на која не носеше градник на себе.

Имено младата пејачка сподели фотографија облечена во зелен фустан  кој беше прекраток од вообичаеното, а истиот имаше длабоко деколте со што таа покажа дека не носи градник на себе.

Фановите коментираат дека можно е таа да не носи ниту гаќички, но и дека со право се вртеле сите додека поминувала низ хотелот во Дубаи.

Инаку минатата недела се појавија и видео снимки како момчето на пејачката ја исфрла од неговиот автомобил по вербалната караница.

Коронавирус