понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 20
home Познати

Откако момчето и го подарило ова за денот на вљубените, пејачката му раскинала: Младеновиќ во секси издание сама во спалната соба

Откако момчето и го подарило ова за денот на вљубените, пејачката му раскинала: Младеновиќ во секси издание сама во спалната соба

Српската пејачка Александра Младеновиќ по повод денот на вљубените објави никогаш попровокативна фотографија на својот Инстаграм профил.

Пејачката која очигледно и овој Валентајн го прослави сама, неодамна откри и една анегдота од својот љубовен живот.

Инаку во тинејџерските денови за денот на љубовта нејзиното момче и приредило изненадување, а потоа таа му соопштила дека донела одлука да раскинат.

„Се сеќавам дека бев средно училиште и раскинав со момчето на денот на вљубените. Тоа беше во втора година средно и многу кратко бев со него. И денес се сеќавам на тие сцени кога момчето ми подари големо мече, а потоа му соопштив дека раскинуваме“, се присети Младеновиќ.

Инаку таа вчера по повод денот на вљубените објави никогаш попровокативна фотографија од спалната соба, погледнете.

ЕУРО 2020

Македонија