сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 84
home Познати

Откако ги зголеми градите, Лила повторно кај пластичен хирург – откри што корегирала

Откако ги зголеми градите, Лила повторно кај пластичен хирург – откри што корегирала

Лила Филиповска јавно призна дека ги зголеми градите, а сега на социјалните мрежи повторно откри дека посетила пластичен хирург.

Овој пат на Инстаграм објави фотографии и видеа дека направила пролетно освежување на кожата, лицето и вратот кај еден познат хирург за пластични операции во Скопје, за затегнување на кожата.

Коронавирус