недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Откако ги слушна овие зборови од сопругот на телевизија, солзите не може да ги запре: Пријовиќ не ги крие повеќе емоциите

Откако ги слушна овие зборови од сопругот на телевизија, солзите не може да ги запре: Пријовиќ не ги крие повеќе емоциите

Омилената пејачка на сите Александра Пријовиќ беше гостинка во една емисија во Србија каде го откри вистинскиот однос помеѓу неа и Филип Живојиновиќ.

На социјалните мрежи фановите често гледаат дека двајцата живеат во хармоничен брак веќе две години, а сега Филип направил нешто што Александра потполно ја трогна и скрши.

 

View this post on Instagram

 

2?❤️?? @f.zivojinovic

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Имено во емисијата на пејачката и приредија изненадување па и пуштија видео снимка од нејзината венчавка по што следувало интервју со Филип.

Тој говореше за нивниот брак, како за својата жена така и за нивното дете, а за сето тоа таа можеше да слушне само пофални зборови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

-Александра е убава жена, добра сопруга, пријателка, мајка…Најсреќна е кога е со нашиот син и јас сум пресреќен околу тоа, раскажува Филип.

foto: Zorana Jevtić

Тој открива и дека посакува проширување на семејството, а по овие зборови Пријовиќ се расплака во емисијата.

Неговите зборови емотивно ја погодија пејачката, по што ниту таа ниту водителот не можеа да се воздржат од напливот на емоции.

Коронавирус