петок, 24. септември 2021. Вести денес: 127
home Познати

Откако драстично ослабе, славната пејачка сега направи друга промена во својот изглед

Откако драстично ослабе, славната пејачка сега направи друга промена во својот изглед

Пејачката Индира Арадиновиќ-Инди драстично го промени својот изглед, а освен што ослабе голем број килограми и ја промени бојата на косата, сега направи уште една промена.

Имено, пејачката ги воодушеви своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со фотографија со тотално поинаква фризура, но овој пат не се работеше за бојата на косата.

Арадиновиќ одлучи малку да го промени стилот.

Позитивни коментари само доаѓаат, а како изгледа пејачката сега, погледнете подолу:

Коронавирус