вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Откако драстично ослабе и на неа останаа само џиновските гради, овој пат направи нова промена- Дара Бубамара ја скрати косата (ФОТО)

Откако драстично ослабе и на неа останаа само џиновските гради, овој пат направи нова промена- Дара Бубамара ја скрати косата (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара овие денови е во центарот на вниманието откако драстично ослабе и објави провокативни фотографии од одморот во Дубаи.

Пејачката на својот Инстаграм профил неодамна сподели сексапилни фотографии во бикини каде се гледа нејзината одлична линија, а фановите коментираа и дека на пејачката останале само големите џиновски гради.

 

View this post on Instagram

 

Todos los dias sale el sol🏝🌝#dubai @abudabi @dv.dusan @tamaraadz

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 

View this post on Instagram

 

Give every day a chance to become one of the most beautiful days in your life❤️🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#dubai

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 

View this post on Instagram

 

In love with Dubai ❤️🏝🍾🌞😻 @andrejadamnjanovic #dubai

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

По оваа промена таа се одлучи уште повеќе да ги изненади фановите, па го смени имиџот.

Имено Дара ја скрати косата која и беше заштитен знак, новата фризура секако ја пофалија сите, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Vidimo se veceras ! petak 1.02.Zagreb/ H2o ! 2.02 .Štrmec/Boss🥰✈️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус