четврток, 26. јануари 2023. Вести денес: 185
home Познати

Освои 100 илјади евра во „Survivor“ и отвори кафуле: Еве како денес изгледа и живее победникот Немања (ФОТО)

Освои 100 илјади евра во „Survivor“ и отвори кафуле: Еве како денес изгледа и живее победникот Немања (ФОТО)

Немања Павлов ја однесе победата во првата сезона на реалното шоу „Преживеан“. Намања е бармен од Ваљево, а остана запаметен освен по шоуто и по инцидентот кој го предизвика.

Имено, по победата и освоените 100 илјади евра, тој отвори кафуле во Нови Сад. Во кафулето дојде до тепачка меѓу него и актерот Сергеј Трифуновиќ и тоа поради девојка.

-Имавме конфликт, но не беше ништо сериозно, изјавува Павлов за инцидентот со актерот. Сергеј и тој се скараа бидејќи Немања се гледал со неговата тогашна девојка.

Инаку, Немања денес има две деца и  доста активен на социјалните мрежи.

Најнови вести