сабота, 7. декември 2019. Вести денес: 73
home Познати

„Оставете ја било која работа на момент“, од оваа поза ќе паднете во транс- Хрватската пејачка го покажа цврстиот задник во танга (ФОТО)

„Оставете ја било која работа на момент“, од оваа поза ќе паднете во транс- Хрватската пејачка го покажа цврстиот задник во танга (ФОТО)

Хрватската пејачка, актерка и манекенка Нивес Целзиус со години важи за една од најсексапилните јавни личности во регионот.

Нејзиниот Инстаграм секојдневно е за плакнење очи на илјадници мажи кои едвај чекаат нова брутална објава од неа.

 

View this post on Instagram

 

Moj najdraži kutak u stanu, osobito nakon joge 🧀🥓🍳🥪 #njaminjami

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Овој пат таа сподели фотографија истакнувајќи го цврстиот задник во танга.

 

View this post on Instagram

 

Ovo dansko sunce je čudo 😊 #samoprirodno #suntanning☀️ #nomakeupday #aarhus #denmark

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Илјадниците коментари се нижеа од минута на минута, но еден од нив порачува и да оставиме се што работиме на неколку секунди за да уживаме во погледот, уживајте.

 

View this post on Instagram

 

Treba uhvatiti i posljednje zrake sunca večeras 🌞 #aarhus #denmark

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on