петок, 4. декември 2020. Вести денес: 7
home Познати

Останаа сами дома, а снаата ја изненади Цеца: Кога ќе видите што и подготви Богдана на пејачката ќе ви потечат лиги (ВИДЕО)

Останаа сами дома, а снаата ја изненади Цеца: Кога ќе видите што и подготви Богдана на пејачката ќе ви потечат лиги (ВИДЕО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели со фановите приватно видео на својот Инстаграм профил од својот дом на кое таа е во друштво на својата снаа Богдана Ражнатовиќ.

Фолк ѕвездата додека за некој месец чека да стане баба за прв пат, сподели видео на својот Инстаграм профил во кое снаата и прави изненадување за нив две кои останеле сами во домот.

Станува збор за палачинки кои Богдана сами ги правела во кујната додека Цеца само и давала целосна поддршка во работата.

Цеца гордо на видеото напиша дека има уште една ќерка! Мојата Богдана.

 

View this post on Instagram

 

Imam jos jednu kcerku! Moja Bogdana……❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Со ова пејачката уште еднаш докажа дека е многу горда на својата снаа која на свет ќе им ја донесе најголемата радост за неколку месеци.

Коронавирус