вторник, 17. мај 2022. Вести денес: 166
home Познати

Ослабе и го заборави разводот: Очите ќе ви испаднат од проѕирниот фустан на Ана Николиќ за дочекот на 2018 (ФОТО)

Пејачките Јелена Розга и Ана Николиќ новата година ја дочекаа заедно, но работно.
Ослабе и го заборави разводот: Очите ќе ви испаднат од проѕирниот фустан на Ана Николиќ за дочекот на 2018 (ФОТО)

Додека за дочекот на Новата година Розга се одлучи за секси елегантен фустан во златна боја со долг шлиц, пејачката Ана Николиќ уште еднаш ги воодушеви фановите.

Имено пејачката драстично ослабе и ги наполни своите батерии по разводот со раперот Раста.

Доказ за нејзиниот изглед се фотографиите, а фановите го поздравија овој нејзин потег, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус