вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 102
home Познати

Ослабе 50 килограми: Синот на Лепа Брена се преполови, ама не е задоволен и има нова цел (ФОТО)

Ослабе 50 килограми: Синот на Лепа Брена се преполови, ама не е задоволен и има нова цел (ФОТО)

Синот на фолк-пејачката Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ, ослабна 50 килограми, но се уште не е задоволен со својот изглед.

Најмладиот Живојиновиќ редовно тренира и води сметка за исхраната.

 

View this post on Instagram

 

✌️?

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

-Немам точно одредено уште колку килограми би требало да ослабам, но до 10 најмногу. Поважно ми е да се затегнам и мускулите да ми постигнат добра форма. Добивам комплименти поради тоа што симнав 50 кг, но гледам дека можам и подобро, вели Виктор и додава:

„Веќе никој не ме тера да ослабам и не ми зборува за килограмите, ми даваат само комплименти.“

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

 

View this post on Instagram

 

Krecemo ????

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

 

View this post on Instagram

 

A&F ❤️?

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

Најнови вести

Коронавирус